Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A uważasz że Pan Trzaskowski lepszy będzie?A co jeśli będzie znacznie gorzej?W takiej Warszawie nie może poradzić sobie z rządami a co dopiero w całym kraju.No ale będzie lepszy bo nawet jeśli staruszkom zabierze 13 to więcej Twojego podatku zostanie!
Dlaczego uważasz, że Trzaskowski sobie w Warszawie nie radzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne kanały w tv które oglądam to TVN i  Polsat i to czasami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za rządów PO było tak idealnie i super że nic nie można zarzucić. I tu się otwiera nie nóż tylko cała siekiera!
Siekiera się nie otwiera :-) I nie, nie było idealnie. Ale nie było też tak, jak to PiS przedstawia. Nieraz isałem na forum - przez cztery lata mieli większość w Sejmie, w Senacie, mieli swojego prezydenta, zawłaszczyli wiele instytucji państwowych i co? Pokaż mi jakąś naprawdę grubą aferę z czasów PO/PSL, o jakich PiS wszem i wobec opowiada. NIC nie są w stanie pokazać, żadnego skazania, żadnego spektakularnego procesu nawet. To wszystko PiSowskie kłamstwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się ale są wyjątki nawet w ludziach którzy pobierają 500+ i potrafią te pieniądze dobrze zagospodarować, a dzięki 13 nie jednemu emerytowi jest trochę lżej.Owszem kobiety mogą zawsze podjąć pracę i  dorobić do 500+,ale już osoba starsza nie zawsze będzie mogła to zrobić chociaż by że względu na stan zdrowia. Dlatego uważam że PiS wprowadzając te programy nie jednemu pomogli i w jakiś sposób dali wsparcie,a to że ktoś rzucił pracę to jest indywidualnie podejście do życia. JA wychodzę z założenia że lepiej jest mając coś do tego dorobić niz nie mieć nic. Też wiem że są przypadki że niektórzy marnotrawia te pieniądze ale na to nie ma wpływu, bo nawet jeśli się zgłasza to nikt tego nie sprawdza
Pozostaje jeszcze pytanie - jakim kosztem się to odbywa. Czy z naszych podatków, czy może na kredyt... A obawiam się, że 500+ przynajmniej w części sfinansowano z kredytu. A to jest zabójcze dla gospodarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dużo znajomych w Warszawie  i też tak sądzą, po za tym szczerze mówiąc to wydaje  mi się większym złem niz obecny prezydent. Dodam że zawsze tak jest że każda partia coś obiecuje a potem wyborców ma gdzieś, z taką różnicą że za PiS--u przynajmniej w jakiś sposób nawet jeśli na to idą podatki to ludzie starsi czy rodziny ,czy też dzieci otrzymały pomoc chociażby finansową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne kanały w tv które oglądam to TVN i  Polsat i to czasami
Polsat jest proPiSowski ostatnimi czasy. Spłacają dług wdzięczności?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zarządów PO ta partia zainteresowała się jakąś pomocą dla innych ?A też przecież  placilismy tak samo podatki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,ale też trzeba wziąć pod uwagę że  dla niektórych to jedyna pomoc na jaka mogą liczyć w trudnej sytuacji  tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dużo znajomych w Warszawie  i też tak sądzą, po za tym szczerze mówiąc to wydaje  mi się większym złem niz obecny prezydent. Dodam że zawsze tak jest że każda partia coś obiecuje a potem wyborców ma gdzieś, z taką różnicą że za PiS--u przynajmniej w jakiś sposób nawet jeśli na to idą podatki to ludzie starsi czy rodziny ,czy też dzieci otrzymały pomoc chociażby finansową.
Na pierwszy rzut oka dobrze. Ale wierz mi - to jest zwykłe przejadanie kasy. Popyt wewnętrzny pobudza gospodarkę w znikomym stopniu, zwłaszcza naszą, gdzie naprawdę masę towarów importujemy, więc ów popyt napędza kabzę przedsiębiorcom w innych krajach. U nas tylko trochę. Państwo nie powinno rozdawać pieniędzy, ale powinno je mądrze inwestować, np. w infrastrukturę. Tylko nie mów mi o "inwestycjach w infrastrukturę" typu CPK, gdzie praktycznie nic się nie dzieje, w przekop Mierzei Wiślanej, bo to wyrzucenie pieniędzy w błoto (Elbląg, to podrzędny port, a cała inwestycja zwróci się nie wcześniej, niż za 500 lat), że o drogach nie wspomnę, bo wszystko, co jest obecnie realizowane, jeśli chodzi o trasy szybkiego ruchu, zostało przygotowane za PO/PSL. Nie tylko przygotowane dokumentami, ale przede wszystkim zapewniono temu finansowanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, żenujące widowisko dla ciemnoty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zarządów PO ta partia zainteresowała się jakąś pomocą dla innych ?A też przecież  placilismy tak samo podatki
Owszem. Wspominałem Ci już o uldze podatkowej na KAŻDE dziecko. Kiedy przychodziły klęski żywiołowe, to ogłaszano taki stan i wypłacano ludziom kasę. Teraz nie ma co liczyć na stan klęski żywiołowej, choć przesłanki były i są, bo notowania pana Dudy spadały i PiS wiedział, że im później wybory się odbędą, tym mniejsze szanse na reelekcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,ale też trzeba wziąć pod uwagę że  dla niektórych to jedyna pomoc na jaka mogą liczyć w trudnej sytuacji  tak.
Nie, 500+ nie ma charaktery jedynej pomocy dla potrzebujących. Jak ktoś ma naprawdę ciężką sytuację, to jest szereg zasiłków. I to działa od lat. Niestety kiedy PiS mógł coś zrobić dla niepełnosprawnych, to olał temat, bo traktował to jako działania polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
]Polsat jest proPiSowski
Umizgi Solorza i jego powiązania z obecną władzą wiele tłumaczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się ale żadna firma czy nawet Mops czy Gops nie jest skora do pomocy ,zazwyczaj takie instytucje robią wszystko żeby odesłać człowieka z niczym. Bo dochód przekroczy itp.A czasami też jest trudno komuś stanąć na nogi chociaż by chciał. To i tak jest mała pomoc dla rodzin,ale jako taka jest .A za czasów PO nie było takowej pomocy a przecież też mogli zrobić jakąś pomoc. Ponadto uważam że każdy jeden poseł czy posłanka  powinni dostać pensję taką jaką ma zwykły człowiek-najniższą krajową  i  nic więcej  ,to wtedy by miała sens jaka kolwiek wypowiedź na temat życia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się ale żadna firma czy nawet Mops czy Gops nie jest skora do pomocy ,zazwyczaj takie instytucje robią wszystko żeby odesłać człowieka z niczym. Bo dochód przekroczy itp.A czasami też jest trudno komuś stanąć na nogi chociaż by chciał. To i tak jest mała pomoc dla rodzin,ale jako taka jest .A za czasów PO nie było takowej pomocy a przecież też mogli zrobić jakąś pomoc. Ponadto uważam że każdy jeden poseł czy posłanka  powinni dostać pensję taką jaką ma zwykły człowiek-najniższą krajową  i  nic więcej  ,to wtedy by miała sens jaka kolwiek wypowiedź na temat życia.
Zrobili tyle, ile mogli w czasach głębokiego kryzysu, przez który przeszliśmy i tak w miarę bezboleśnie. Za to czas prosperity PiS kompletnie stracił, przeżarł pieniądze i teraz jesteśmy w czarnej d*pie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz jeśli chodzi o dzieci niepelnosprawne to  przyznam szczerze że mam w rodzinie taki przypadek i wcale tak mało kasy nie dostają na to dziecko. A jeśli chodzi o zasiłki to proszę bardzo idź do Mopsu czy Gopsu zobaczymy ile Ci dadzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz jeśli chodzi o dzieci niepelnosprawne to  przyznam szczerze że mam w rodzinie taki przypadek i wcale tak mało kasy nie dostają na to dziecko. A jeśli chodzi o zasiłki to proszę bardzo idź do Mopsu czy Gopsu zobaczymy ile Ci dadzą.
Nie pisałem o niepełnosprawnych dzieciach, tylko o niepełnosprawnych w ogóle. Niepełnosprawne dziecko nie staje się sprawnym człowiekiem w momencie wejścia w dorosłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ale pisałam przykład z własnej rodziny ,gdzie ja poszłam do pracy zeby mieć chociaż parę groszy i pracowałam za 6zl na godzinę na umowę zlecenie, a osoba z mojej rodziny mając dziecko niepelnosprawne z dziecięcym porażeniem mozgowym dostaje tyle kasy,że ja nawet przy normalnej  umowie bym tyle nie zarobiła 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ale pisałam przykład z własnej rodziny ,gdzie ja poszłam do pracy zeby mieć chociaż parę groszy i pracowałam za 6zl na godzinę na umowę zlecenie, a osoba z mojej rodziny mając dziecko niepelnosprawne z dziecięcym porażeniem mozgowym dostaje tyle kasy,że ja nawet przy normalnej  umowie bym tyle nie zarobiła
Chciałabyś się zamienić z tą osobą? Chyba nie... A co do pracy - może warto zwiększyć swoje kwalifikacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to chętnie  bo wbrew wszystkiemu dziewczynka jest dość samodzielna a dlaczego bo ja nauczyli nauczyciele że szkoły i z internatu a nie rodzice, a co do kwalifikacji to mam je tylko tak płacą co niektórzy a ja patrzyłam na to że lepszy rydz niż nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...